napisz do nas
logo

DESIGN

Zajmujemy się profesjonalnym projektowaniem graficznym, tworząc niesamowite wizualizacje, które pomagają naszym klientom przyciągać uwagę i wyróżniać się na tle konkurencji.
Kreujemy design, który mówi. Nasze projekty są nie tylko piękne, ale także przemyślane - każdy element jest zaprojektowany tak, aby komunikować Twoje przesłanie, podkreślać Twoją markę i zwiększać Twoją widoczność w sieci.
 
Niezależnie od tego, czy potrzebujesz unikalnego logotypu, atrakcyjnej strony internetowej, czy efektownych materiałów promocyjnych - nasz zespół doświadczonych projektantów jest gotowy, aby przekształcić Twoje wizje w rzeczywistość. Wykorzystujemy najnowsze narzędzia i techniki, aby zapewnić, że nasze projekty są zawsze na czasie i zgodne z najnowszymi trendami.
Wiemy, że design ma moc. Może on inspirować, informować i przyciągać. Nasze projekty graficzne nie tylko wyglądają dobrze, ale przede wszystkim działają.
Przesuń

MATERIAŁY PROMOCYJNE LOYD

Klient

MOKATE

Projekt

Mokate, to polskie przedsiębiorstwo oferujące gamę kaw, herbat i napojów czekoladowych pod markami: Mokate, Cappuccino, Babcia Jagoda, Minutka czy Loyd. Nasze działania skupiły się na promocji portfolio prestiżowej marki herbat – Loyd. Prócz prowadzenia komunikacji na kanałach social media, przygotowaliśmy serię plakatów i billboardów promujących produkty marki Loyd. Jeden z konceptów znalazł się również na budynku fabryki. Poza serią rollupów dedykowanych szerokiej gamie produktów marki Loyd, stworzyliśmy koszulki, zaparzacze nawiązujące kształtem do torebek herbaty i stylowe „herbaciane” praliny.

Pozostałe projekty

ROKO Just Fruit

Klient

ZBYSZKO COMPANY

Projekt

Wprowadzaliśmy na rynek nowy napój  – ROKO Just Fruit. Produkt dedykowany nastolatkom i młodym ludziom konkurował z takimi markami jak FRUGO czy Life, dlatego wejście na rynek musiało być mocne i głośne. Jednym z kanałów komunikacji był outdoor, którego kreację przygotował nasz zespół.

Przesuń 2
Przesuń 3

Veroni Sport 

Klient

Veroni Mineral

Projekt

Wizualizacje dla kampanii promującej nowy produkt w portfelu Veroni Mineral - funkcjonalne wody mineralne.

Materiały promocyjne

Klient

Piotr i Paweł

Projekt

Przygotowanie materiałów, promujących nową aplikację sklepu. W zakresie prac znalazły się przygotowania m.in. plakatów, ulotek, rollupów. 

Przesuń 2
Przesuń 3

Materiały promocyjne

Klient

Metropolitan Park

Projekt

Materiały promocyjne dla Metropolitan Park. Oprócz obsługi materiałów drukowanych (billboardy, katalogi, naklejki na ściany, grafiki na stoiska reklamowe, rollupy, ulotki) prowadzimy również komunikację na facebooku. 

Materiały promocyjne

Klient

Kellera Park Residence

Projekt

Materiały promocyjne dla Kellera Park Residence. Przygotowanie spójnej komunikacji wizualnej poprzez projekty wizytówek, zaproszen, ulotek, mailingów.

Przesuń 2
Przesuń 3

Zaproszenie i mailing Bosch Automotive

Klient

Bosch Automotive

Projekt

Projekt zaproszenia i mailingu dla Bosch Automotive.

Zaproszenie na Buderus Roadshow

Klient

Buderus

Projekt

Projekt zaproszenia na Buderus Roadshow 2016

Przesuń 2
Przesuń 3

Materiały promocyjne

Klient

Orlen

Projekt

Materiały promocyjne na event dla Orlen Paliwa