napisz do nas
logo

SPOTY REKLAMOWE I FILMY KORPORACYJNE

Specjalizujemy się w kompleksowej realizacji spotów reklamowych, promocyjnych oraz filmów korporacyjnych. Pracujemy z najlepszymi reżyserami, operatorami, montażystami i realizatorami dźwięku przy produkcji spotów reklamowych o różnej długości (30’,15’ czy 8’BB).
Po analizie grupy docelowej marki, przygotowujemy koncepcję spotu, rozpisujemy scenariusz, a następnie produkujemy filmy, w jakości do emisji zarówno w TV, kinach oraz internecie i na wydarzeniach wewnętrznych np.: kongresów.
Pracujemy również z doświadczonymi i kreatywnymi animatorami wprawiającymi w ruch przygotowane przez nas grafiki 2D i 3D.

VERONI ACTIVE BBS

Klient

ZBYSZKO COMPANY

Projekt

Stworzylismy komplet materiałów promocyjnych dla linii produktów Veroni Active. Do współpracy zaprosiliśmy znanych trenerów personalnych oraz ekspertów w dietetyce: Akopa i Sylwię Szostak. 

Bohaterowie spotów znaleźli się również na opakowaniach produktu i aktywnie wspierali kampanię wykorzystując swoje wysokozasięgowe profile w mediach społecznościowych.

Pozostałe projekty

3CYTRYNY ZAPUSZKOWANE

Klient

ZBYSZKO COMPANY

Projekt

Podczas wprowadzenia nowej wersji produktu marki 3Cytryny przygotowaliśmy w pełni animowany BBS do emisji w TV.

Miliony Uśmiechów

Klient

ZBYSZKO COMPANY

Projekt

Dla marki 3Cytryny przygotowaliśmy kompleksową kampanię pod nazwą "3Cytryny, Miliony Uśmiechów". Oprócz przygotowania spotu reklamowego zrealizowaliśmy szeroką kampanię internetową oraz prowadziliśmy stałą komunikację w mediach społecznościowych.

ROKO PREMIUM

Klient

ZBYSZKO COMPANY

Projekt

Twarzą kampanii nowego, wyciskanego  soku ROKO Premium była aktorka - Marta Żmuda–Trzebiatowska. Reklama podkreślała naturalne składniki produktu i brak koncentratu w procesie produkcji.

Reżyseria: Roman Przylipiak
Zdjęcia i montaż: Jacek Szymański

Poza spotem (30’, 15’) zajęliśmy się również zakupem mediów.

FIPREX

Klient

VET-AGRO

Projekt

Fiprex to preparat przeciwko pchłom i kleszczom dla zwierząt. W reklamie wystąpił Igor Tracz - wielokrotny mistrz Polski, Europy i świata w bikejoringu oraz w wyścigach psich zaprzęgów.

VERONI MINERAL

Klient

ZBYSZKO COMPANY

Projekt

Dla marki wód Veroni Mineral stworzyliśmy reklamę podkreślającą kobiecy styl życia.

 

Bohaterka - młoda, pewna siebie kobieta wychodząc z hotelu sięga po różne wersje smakowe Veroni Mineral. Wywołujeprzy tym spore zainteresowanie u mężczyzn, a na koniec odjeżdża samochodem z koleżankami.

Reżyseria: Roman Przylipiak
Zdjęcia i montaż: Michał Dąbal

ROKO FUN

Klient

ZBYSZKO COMPANY

Projekt

Reklamy ROKO Fun skierowane są zarówno do dzieci, jak i wszystkich mam. Dlatego w kreacji zostały wykorzystane animacje, które przyciągają uwagę najmłodszych oraz piosenka znana z Akademii Pana Kleksa, którą pamiętają ze swojego dzieciństwa ich rodzice!

CARAMELLA - INTERNET

Klient

CARAMELLA

Projekt

Caramella to marka luksusowa produkująca meble oraz akcesoria dla dzieci. Pełne stylu produkty zostały ukazane w spocie przygotowanym przez nasz zespół.

VERONI HYDRATION & SPORT

Klient

ZBYSZKO COMPANY

Projekt

Veroni Hydration oraz Veroni Sport to nowe produkty z portfolio Zbyszko Company. Są to naturalne wody funkcjonalne 7,4 pH z minerałami i elektrolitami. 

Obserwuj Instagram Veroni Mineral: @wodaVeroni

Kreacja i realizacja: Artur Beck i Michalina Kołacińska
Casting i wsparcie realizacji: Mateusz Bojanowski
Stylista: Magdalena Skwierczyńska
Producent: Michalina Kołacińska
Kierownik produkcji: Magdalena Parol
Reżyser: Maciej Magowski
Operator: Łukasz Piotrowski